Nowości, promocje oraz aktualności na Twoim e-mailu. Zyskaj nawet 40%! Zapraszamy do Newslettera.

  • Regulamin internetowego sklepu jubilerskiego Fascinate - obowiązywał do dnia 24.12.2014.

Regulamin internetowego sklepu jubilerskiego Fascinate
(Obowiązywał do dnia 24.12.2014)


1. WARUNKI OGÓLNE

1.1 Właścicielem internetowego sklepu jubilerskiego Fascinate (zwanego dalej sklepem internetowym) jest Piotr Żurek.
1.2 Sklep internetowy oferuje sprzedaż biżuterii złotej i srebrnej.
1.3 Sprzedaż wysyłkowa prowadzona jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W przypadku zamówień zagranicznych wymagany jest wcześniejszy kontakt mailowy celem uzgodnienie warunków oraz kosztu dostawy.
1.4 Opisy produktów pochodzą ze stron internetowych producentów oraz dystrybutorów wprowadzających do obrotu w/w towary. Sklep internetowy nie odpowiada za wynikające z tego tytułu błędy lub nieścisłości w opisach, rozmiarach produktów, a także kolorystyce.
1.5 Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
1.6 Wszystkie podane ceny są cenami brutto i wyrażone są w polskich złotych (PLN).


2. ZAMÓWIENIA

2.1 Złożenie zamówienia za pomocą formularza udostępnionego na stronie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
2.2 Zamówienia może dokonać każdy zarejestrowany użytkownik sklepu internetowego.
2.3 Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon bądź na życzenie Kupującego faktura VAT.
2.4 W przypadku kiedy towar znajduje się na stanie magazynowym zamówienie realizowane jest do 5 dni roboczych, od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym. W przypadku braku towaru w magazynie czas realizacji może wydłużyć się do 20 dni roboczych. Wynika to z potrzeby zamówienia towaru bezpośrednio u producenta.
2.5 Towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź kuriera według cennika zamieszczonego na stronie internetowej.
2.6 Koszty wysyłki zawierają zarówno transport, jak i koszt zapakowania oraz zabezpieczenia przedmiotu zamówienia.
2.7 Kupujący zobowiązany jest do opłacenia zamówienia w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od złożenia zamówienia. Po upływie 7 dni zamówienie zostaje anulowane.
2.8 W przypadku zamówień składanych przez podmioty prowadzące działalność gospodarczą wymagane są dokładne dane oraz NIP. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 roku, faktura VAT nie musi zawierać podpisu odbiorcy faktury VAT.
2.9 Sklep internetowy nie ponosi odpowiedzialności za dokonywanie zakupów przez osoby trzecie na rachunek osoby poszkodowanej.
2.10 Wyroby realizowane na specjalne zamówienie, w tym cała biżuteria grawerowana, nie podlegają zwrotowi zgodnie z art. 10 pkt. 4 ustawy dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów.


3. REKLAMACJE

3.1 W celu złożenia reklamacji należy dokonać zgłoszenia telefonicznego pod numerem 666 607 501 bądź mailowo na adres: poczta@fascinate.pl.
3.2 Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia reklamacji towar należy odesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej - listem poleconym lub paczką pocztową lub przesyłką kurierską (w zależności od jego gabarytu) do siedziby firmy, tj. na adres: 38-200 Jasło, Kowalowy 21, wraz z dowodem zakupu.
3.3 Koszt wysyłki towaru reklamowanego pokrywa Kupujący. Po otrzymaniu przesyłki i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, koszty związane z odesłaniem przedmiotu pokrywa Sprzedający.
3.4 W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wymiana towaru oraz zwrot kosztów wysyłki wadliwego towaru nastąpi w czasie nie dłuższym niż 14 dni.
3.5 W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji koszty odesłania i ponownego wysłania towaru pokrywa Kupujący.


4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

4.1 Zgodnie z art. 10 ust. 3 pkt 4 ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000r. prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadku świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą.
4.2 Regulamin nabiera mocy prawnej i obowiązuje Kupujących od dnia 24.07.2013r. włącznie.


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. 
Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

Ładowanie...
facebook

W tej witrynie stosujemy pliki cookies i podobnych technologii m.in w celach: świadczenia usług, analiz, statystyk, reklamy. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kliknij tutaj aby dowiedzieć sie więcej.

Zamknij