Nowości, promocje oraz aktualności na Twoim e-mailu. Zyskaj nawet 40%! Zapraszamy do Newslettera.

Dziś coś niecoś o tak zwanym Comfort Fit. Jest to nic innego jak delikatne wewnętrzne wyprofilowanie obrączki, które ma kształt soczewki. Standardowo nazywamy tą opcję "wewnętrzną soczewką". Taki wewnętrzny profil obrączki ma bardzo wiele zalet. Dzięki niemu każdorazowe zakładanie lub ściąganie Waszych obrączek jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze - nawet jeśli z jakiegoś powodu Wasze palce delikatnie spuchną. Dodatkowo Comfort Fit zapobiega nadmiernemu poceniu się palca podczas użytkowania zapobiegając odparzeniom. Również dzięki takiemu rozwiązaniu boki Waszych obrączek nie będą ostre zatem nie będą "wbijały" się w skórę palca.
 
 
Nasza firma do wszystkich modeli swoich obrączek proponuje różne promienie wewnętrznej soczewki. Taka zmiana możliwa jest dzięki możliwości manewrowania promieniami wewnątrz Waszych obrączek. W związku z czym możemy mieć znaczący wpływ na ich wagę końcową a co za tym idzie ich koszt końcowy. Wkrótce na naszym sklepie internetowym pojawią się wszystkie dostępne opcje, dzięki czemu widoczna będzie nie tylko różnica cenowa ale też wagowa.
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego działu obrączki ślubne!
Ładowanie...
facebook

W tej witrynie stosujemy pliki cookies i podobnych technologii m.in w celach: świadczenia usług, analiz, statystyk, reklamy. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kliknij tutaj aby dowiedzieć sie więcej.

Zamknij